Dni skupienia dla członków Parafialnych Rad Duszpasterskich odbędą się w Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej "ARKA" w Gródku nad Dunajcem w dniach:

23-25 marca 2012
Dekanaty: Bochnia-Wschód, Bochnia-Zachód, Brzesko, Ciężkowice, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Dębica-Wschód, Dębica-Zachód, Lipnica Murowana, Mielec-Południe, Mielec-Północ, Ołpiny, Porąbka Uszewska, Pilzno, Pustków-Osiedle, Radomyśl, Tarnów-Południe, Tarnów-Północ, Tarnów-Wschód, Tarnów-Zachód.
Prowadzi: Ks. Prałat Kazimierz Czesak (Mielec)

30 marca - 1 kwietnia 2012
Dekanaty: Bobowa, Grybów, Krościenko, Krynica, Limanowa, Łącko, Łużna, Nowy Sącz-Centrum, Nowy Sącz-Wschód, Nowy Sącz-Zachód, Piwniczna, Radłów, Ropa, Stary Sącz, Szczepanów, Szczucin, Tuchów, Tymbark, Ujanowice, Uście Solne, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno.
Prowadzi: Ks. Prałat Jan Nowakowski (Bochnia)