Od kilku lat w parafiach naszej diecezji rozwijają się grupy modlitewne o nazwie „Koła koronkowe”. Inicjatywa ta powstała w Zgromadzeniu Sióstr Jezusa Miłosiernego w związku z Peregrynacją Obrazu Jezusa Miłosiernego w diecezji tarnowskiej. Zachęcamy nadal do tworzenia nowych Kół oraz prosimy Księży proboszczów o potwierdzenie w Zgromadzeniu (Radłów) ich istnienia tzn., w których parafiach takie koła już powstały oraz jakiego są rodzaju (dla osób dorosłych, dziecięce, czy młodzieżowe). W terminach: 25 II i 10 VI 2017r. odbędzie się diecezjalny zjazd  przewodniczących i opiekunów Kół koronkowych. Prosimy o przekazanie tej informacji przewodniczącym kół koronkowych oraz opiekunom dziecięcych i młodzieżowych kół koronkowych. Mile widziani są również członkowie kół. Spotkanie odbędzie się w domu zakonnym w Radłowie.  Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu!

Zgromadzenie Sióstr Jezusa Miłosiernego
33-130 Radłów, ul. Morawa 18