Wydział Duszpasterstwa Ogólnego

Kurii Diecezjalnej w Tarnowie

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM Cykl B - Część 2

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM Cykl B - Część 2

on 12 luty 2018 in startowa

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYMCykl B - Część 2 Wprowadzenie do programu duszpastersko-homiletycznego na rok 2017/2018 Środa Popielcowa – 14.02.2018 ...

Read More
200
Nabożeństwo czterdziestogodzinne

Nabożeństwo czterdziestogodzinne

on 31 styczeń 2018 in startowa

Adoracja dla dzieci Adoracje dla członków grup apostolskich i wspólnot zaangażowanych w parafii Adoracje ...

Read More
587
IX Forum Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich

IX Forum Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich

on 21 listopad 2017 in startowa

Słowo wprowadzenia biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża do Mszy Świętej na rozpoczęcie IX Forum Ruchów ...

Read More
119
Rok Duszpasterski 2017/2018

Rok Duszpasterski 2017/2018

on 23 listopad 2017 in startowa

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYMCykl B - Część 1 Wprowadzenie do programu duszpastersko-homiletycznego na rok 2017/2018 I niedziela Adwentu & ...

Read More
1729

Po raz kolejny odbędzie się kurs dla osób, które chcą wykonywać zdjęcia i filmy podczas liturgii. 

DATA: Kurs odbędzie się w sobotę 4 listopada 2017 r.
Rozpoczęcie o godz. 9.00; zakończenie planowane jest na godz. 14.30  (przewidziana jest również przerwa obiadowa i poczęstunek) 
MIEJSCE: Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne im. Jana Pawła II w Brzesku  (ul. Targowa 10).

W kursie mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają pisemną zgodę-skierowanie swojego proboszcza. Odpowiedni formularz zgłoszeniowy należy pobrać poniżej ze strony internetowej Diecezji tarnowskiej (www.diecezja.tarnow.pl) i wypełnić wymagane dane osobowe a następnie udać się do swojego księdza proboszcza i poprosić o wyrażenie zgody na udział w takim kursie (on też powinien wypełnić dolną część formularza jemu właściwą).Wypełniony i opieczętowany formularz należy przywieźć w dzień rozpoczęcia kursu i wręczyć go prowadzącemu (ks. dr Andrzej Dudek). Należy dołączyć do niego:

  1.  jedno zdjęcie legitymacyjne  (format 3,5 cm x 4,5 cm)
  2. oraz 150 zł na pokrycie kosztów kursu.

Warunkiem otrzymania pozwolenia na fotografowanie i filmowanie jest udział w całym cyklu szkoleniowym. Na zakończenie, w dniu kursu, będą wręczane certyfikaty; natomiast imienne identyfikatory, niezbędne do okazywania kapłanom przed celebracją liturgiczną, zostaną wysłane pocztą do każdego z uczestników.

SPOSÓB ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA:

Zapisy na kurs będą otwarte przez miesiąc, czyli od 1 października 2017 r. Wszystkie osoby, które chcą uczestniczyć w kursie muszą zgłosić swój udział w kursie w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 29 października 2017 r.

Zgłoszenia uczestnictwa dokonuje się droga mailową, bezpośrednio do prowadzącego kurs ks. dra Andrzeja Dudka.

Na adres – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. –  należy wysłać:

  1. Dane osobowe z formularza zgłoszeniowego (imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, nazwa parafii) lub w załączniku wypełniony formularz zgłoszeniowy (plik .doc lub .docx lub .pdf), który niekoniecznie musi być podpisany przez proboszcza.
  2. Zdjęcie legitymacyjne w wersji cyfrowej .JPEG (300 dpi, lub 420 x 540 pikseli)

W temacie e-maila należy wpisać: „Kurs foto -  nazwisko i imię”.

Jeżeli po wysłaniu maila, do tygodnia osoba zgłaszająca nie otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, należy skontaktować się telefonicznie z Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego w Kurii Diecezjalnej w Tarnowie (tel. 14 631 73 80), podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego, aby prowadzący mógł skontaktować się osobiście i przyjąć zgłoszenie.

Dokumenty do pobrania:

­